Ghost Recon Phantoms

Nieoficjalne forum GRP

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie


#1 2014-07-26 19:01:41

Arrogant

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 3
Punktów :   

Niesprawiedliwy ban

Witam wszystkich,

Chciałem przedstawić mój problem. Męczę się z supportem już 2 miesiące wymieniając się listami miłosnymi, ale się nie ruszyło. (Celowo napisałem kiedy, żeby było wiadomo, że moja sprawa ciągnie się od momentu przed aferą ze skrzynkami ze Steama)
Otóż na koniec maja dostałem niespodziewanie permanentnego bana. I piszę to z pełną świadomością, bo nie mam powodów, aby Was kłamać. Support (konkretnie GM Qumi) nie daje mi żadnych informacji, jakiego przewinienia dotyczy ban. A ja nie mam pojęcia co oni znaleźli. Myślałem nad różnymi możliwościami, takimi jak dwa lub więcej kont, FSB, wszelkiego rodzaju cheaty i wykorzystywanie błędów w grze, jak na TheNukes, gdzie można skakać po dachach...
Wiem, że konto nie należy do mnie i Ubi może z nim robić to co chce. Ale jestem, bądź co bądź, ich klientem. Już nawet tracę nadzieję, że konto do mnie wróci, ale chociaż chciałbym, żeby sprawiedliwie podeszli do sprawy i podali powód blokady i jakieś dowody.
Być może ktoś z Was miał taki problem/kontakt z osobą w mojej sytuacji i ma dla mnie jakieś porady co dalej? Jeżeli nie Qumi, to może warto napisać do kogoś wyżej?

Offline

 

#2 2014-07-28 20:59:16

 Smigiel

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 104
Punktów :   
Klan: SCM

Re: Niesprawiedliwy ban

Arrogant kojaże Cię z polskiego forum i Witam serdecznie u Nas tylko szkoda, że w takich okolicznościach...
Więc tak ogólnie hierarchia w ubisoft jest naprawde dzika... CM może przyjąć skarge na CM'a, a żadnego m@ila odnośnie skarg nie ma...
Jedyne co moge zrobić to poprosić Qumiego bo w sumie z nim mam dobre kontakty o podanie Tobie przyczyny bana, ale pomóc w odbanowaniu konta niestety nie pomoge.

Wiem, że to głupie pytanie bo i ja mam sentyment do grp, ale czy nie myślałeś o zmianie gry na inną? w beta testach jest niemiecki shooter "Hazard Ops" CO-OP i PVP to 2 tryby z gry. Beta testy są otwarte, a gra jest F2P, ale bardzo nastawiona na kase w pvp. Jedynym plusem jest to, że część broni możesz kupić za walute, którą dostajesz za zadania dzienne, a normalna waluta jest też przyznawana, za mecze.


Edit: podaj ID zgłoszenia, które prowadzisz z Qumim

Offline

 

#3 2014-07-28 22:56:42

Arrogant

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 3
Punktów :   

Re: Niesprawiedliwy ban

Po pierwsze dziękuję za odpowiedź i poświęcenie chwili wolnego czasu.
Po drugie zmiana gry w moim przypadku to tylko kwestia czasu, bo GRP już dawno przestało spełniać moje oczekiwania. Kamera zza pleców i 'przylepianie' do ścian to trochę mało... (bo nie widzę innych plusów).
Byłbym wdzięczny za kontakt z Qumim. Nie zależy mi tak na odblokowaniu konta, tylko na tym, żeby wiedzieć za co był ban... Swoją drogą niedorzeczność, że muszę się domyślać. No ale cóż.
Ticket # 01318386

Ps. HazardOps na pewno sprawdzę. Jeżeli przyjdzie Ci jeszcze na myśl jakaś gra (niekoniecznie strzelanka tpp) to się podziel

Offline

 

#4 2014-07-30 14:56:00

 Smigiel

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 104
Punktów :   
Klan: SCM

Re: Niesprawiedliwy ban

Arrogant napisze do Qumiego dopiero jak skończy mi się ban na forum za: "pocałuj mnie tam gdzie słońce nie dochodzi", które padły w strone wrumira (chłopak się napracuje zanim napisze jego nick z dużej litery). Co to tam chwilka takiego czasu, a zwłaszcza, że masz problem no bo w sumie od tego tutaj jesteśmy, żeby pogadać, pomóc w potrzebie, rozwiązać problem. Ja teraz testuje (na piracie) DayZ, ale chyba zaiwnestuje w Arme 3 bo grałem w zamknięte beta testy i bardzo spodobała mi się.

Offline

 

#5 2014-07-30 16:42:44

Vond

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 35
Punktów :   
Klan: test

Re: Niesprawiedliwy ban

Smigiel napisał:

Arrogant napisze do Qumiego dopiero jak skończy mi się ban na forum za: "pocałuj mnie tam gdzie słońce nie dochodzi", które padły w strone wrumira (chłopak się napracuje zanim napisze jego nick z dużej litery). Co to tam chwilka takiego czasu, a zwłaszcza, że masz problem no bo w sumie od tego tutaj jesteśmy, żeby pogadać, pomóc w potrzebie, rozwiązać problem. Ja teraz testuje (na piracie) DayZ, ale chyba zaiwnestuje w Arme 3 bo grałem w zamknięte beta testy i bardzo spodobała mi się.

Za to poleciał ban? Ale jaja tam są

Niedawno odebrałem nowy sprzęt, ciekawe jak to będzie wrócić po 3 mscach

Offline

 

#6 2014-07-30 20:27:44

Arrogant

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 3
Punktów :   

Re: Niesprawiedliwy ban

Smigiel napisał:

Arrogant napisze do Qumiego dopiero jak skończy mi się ban na forum za: "pocałuj mnie tam gdzie słońce nie dochodzi"

Przynajmniej wiesz za co dostałeś, heh. Nieważne kiedy, bo i tak mi się nie śpieszy do powrotu
Vond, szybciej dostaniesz bana za coś w tym stylu, niż rzeczy naprawdę poważne

Smigiel napisał:

Ja teraz testuje (na piracie) DayZ

Nowe DayZ czy mod do Arma2? Jest multi na tym piracie?

Offline

 

#7 2014-07-31 11:35:32

 Smigiel

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 104
Punktów :   
Klan: SCM

Re: Niesprawiedliwy ban

Nowe. Multi jest na piracie, ale potrzebujesz Tunngle. Przypominam, że jeżeli gra się spodoba to polecam kupić ją bo jak dla mnie zapowiada się super .

Vond była akcja gdzie wrumir wbił mi się na konto na forum grp i edytował dane konta takie jak sygantura podppisując: Proszę nie używać dużych sygnatur bo utrudniają czytanie - Wrumir
To dopisałem: Moja sygnatura nie łamie regulaminu forum więc możesz mnie pocałować tam gdzie słońce nie dochodzi. Dałem do tego syganture 3x większą

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.souleater.pun.pl www.polishdragon.pun.pl www.klanpt.pun.pl www.xiaolinxshowdownx.pun.pl www.pokimovie.pun.pl