Ghost Recon Phantoms

Nieoficjalne forum GRP

Ogłoszenie


#1 2014-07-10 00:04:18

bolverkpolska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 56
Punktów :   

Kwiat zwiądł, gówno zakwitło.

Nie było mnie długo w grze, ale widzę masowe rezygnacje graczy. Czy to na serwerach USA i Europy, poczytałem fora. Pewnie nastąpi "nowe pokolenie GRP" co zastąpi niszę po weteranach. Co będzie? Masa wiadomości do supportu GRP że im się gra wykrzaczyła do pulpitu i dlaczego to nastąpiło skoro wydali kasę na GC (fakt było to dotychczas). Będzie też masa zapytań do supportu o to że są bugi w grze, że niski FPS itp. itd. Ale skoro weteranów nie będzie, a support w grze delikatnie mówiąc ssie, to kto jak nie weterani by doradzili? UBI Singapore popełnia ekonomiczne samobójstwo pozbywając się najbardziej doświadczonych graczy. Według macierzy BCG nie były to Dojne krowy, ale ich doświadczenie mogło pomóc wielu. Au revoir. RIP GRP.

Offline

 

#2 2014-07-10 12:22:12

 Smigiel

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 104
Punktów :   
Klan: SCM

Re: Kwiat zwiądł, gówno zakwitło.

Niestety zmiany są za bardzo drastyczne. Cieszy mnie jedynie poprawienie szybkości podnoszenia się z leżenia do przykucu, ale cała reszta jest do bani. Na forum grp została założona ankieta do głosowania przeciw wycofaniu patchu 1.2

Z grą tak jak mówisz porzegnało się sporo dobrych graczy z klanów SeC, aRM, OST, aSH i ja zostaje tylko do cevo i esl.

Offline

 

#3 2014-07-11 15:39:13

detox

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 13
Punktów :   

Re: Kwiat zwiądł, gówno zakwitło.

Hi Detox,

While I understand you are discontent with the patch 1.2 changes, please keep in mind that this forum has certain rules you need to abide. One of them is not to flame. Every player is entitled to their opinions, if the feedback is constructive and not simply a rant. That applies to you as well as other users on the forum. If you will not respect opinions of others and simply flame threads with rants, I will be forced to take appropriate actions.

Cheers!
Qumi

hahahaha a nawet nie przeklinałem. Ktoś jeszcze dostał takiegoż to priva?
Chyba z góry przyszedł prikaz coby zamknąć niewygodne tematy i zasznurować usta niezadowolonym. Przecie pacz 1.2 jest taki zajebisty.
http://i.imgur.com/fWJwup9.jpg
Ale co by nie mówić Qumi i tak robi lepszą robotę od wrumira. Ale wrumisia chyba każdy ma już uczulenie

Ostatnio edytowany przez detox (2014-07-11 15:42:22)

Offline

 

#4 2014-07-12 13:25:42

 Smigiel

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 104
Punktów :   
Klan: SCM

Re: Kwiat zwiądł, gówno zakwitło.

do mnie nic nie doszło, a gdzie zakładałeś temat czy post?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gamedb.pun.pl www.yamahayzserver.pun.pl www.xbox360x.pun.pl www.bleachfani.pun.pl www.pokemon-unova.pun.pl