Ghost Recon Phantoms

Nieoficjalne forum GRP

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie


  • Index
  •  » Offtopic
  •  » Dannic feat. Bright Lights - Dear Life REMIX CONTEST

#1 2014-06-25 19:24:00

 Smigiel

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 104
Punktów :   
Klan: SCM

Dannic feat. Bright Lights - Dear Life REMIX CONTEST

Siemka,

Chciałem Wam podrzucić projekt, który kończe na w/w konkurs i tutaj jest moja mała proźba dla posiadaczy kont na fb. Jeżeli nie będzię robić Tobie problem klinkać na "like" pod utworem to pomożesz wbić się do top 3

Do końca konkursu (albo przyjęć projetków nie czytałem wszystkiego) zostało 4 dni i tutaj daje Wam DEMO tego jak nie chcecie nie lajkujcie bo max za 2 dni wystawie całość i tamto można "lajkować".

Dannic feat. Bright Lights - Dear Life
https://soundcloud.com/kwadrat-1/dannic … emo#t=1:26

Jak coś wrzuce tutaj linka i z góry Dzięki wielkie za pomoc

Offline

 

#2 2014-06-26 21:28:38

 dobixo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-02
Posty: 10
Punktów :   

Re: Dannic feat. Bright Lights - Dear Life REMIX CONTEST

wpada w ucho, odsłucham na pewno i może dam like, to zależy czy mi się spodoba

Offline

 

#3 2014-06-27 23:38:34

bolverkpolska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 56
Punktów :   

Re: Dannic feat. Bright Lights - Dear Life REMIX CONTEST

Ciekawy rytm, ciekawe przejścia po drugim rytmie spodziewałem się czegoś mocniejszego ale przeszło to w nico lżejsze rytmy.

może oto mój ideał:
Coldcut - More beats and pieces
lub może coś takiego Coldcut- Timber

Ogólnie polecam wygooglowanie: "Machinogodzilla 14 czyli zamach na owcę", tam będzie wszystko co lubię i na czym się wychowałem. To ze starego magazynu machina wrześnień 1997.

Jak ktoś natrafi na: Scratchy Noise by The Herabliser to dobrze trafił:)

Znalazłem to czego szukałem
chodziło mi
o ten link http://www.lastfm.pl/music/Various+Arti … ch+na+owce

Ostatnio edytowany przez bolverkpolska (2014-06-28 00:00:25)

Offline

 

#4 2014-06-28 00:39:18

 dobixo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-02
Posty: 10
Punktów :   

Re: Dannic feat. Bright Lights - Dear Life REMIX CONTEST

to jest tylko demo,  kawałek jest jest spokojny ale uzależniający, rytm na początku  charakterystyczny dla dubstepu ale nie ma takiego dropu potem to przechodzi bardziej w house, czekam na premierę całego utworu i życzę powodzenia przy jego tworzeniu

...a jeszcze jedno, jak się słucha tego cicho to jest spoko ale jak podgłosiłem prawie na full to słychać takie lekkie brzęczenie przy tzw. "dropie" (to na pewno nie moje słuchawki bo używam akg k518 dj i jeszcze mnie nie zawiodły, nawet przy bardziej "agresywnych" kawałkach) i nie wiem czy to jest zamierzony efekt, czy jakość dema, czy jeszcze musisz dopracować tworzenie remixów

Ostatnio edytowany przez dobixo (2014-06-28 00:55:46)

Offline

 

#5 2014-06-28 12:13:22

 Smigiel

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 104
Punktów :   
Klan: SCM

Re: Dannic feat. Bright Lights - Dear Life REMIX CONTEST

@ Bolverpolska ja zaczynałem w podobny sposób (tzn od słuchania muzyki). Co prawda nie masz obowiązek lubić taki rodzaj muzyki i szanuje to. Dzięki za komentarzyk

@dobixo mogłeś odczuć brzęczenie bo był mały przester na drugim kicku po części z dubstepem. Ja osobiście takich rzeczy na słuchawkach nie słysze
Moje słuchaweczki http://www.ceneo.pl/239602<--- Sennheiser HD 205. Cena nie jest duża, a naprawdę najlepsze w swojej klasie. Szkoda tylko, że nie ma możliwości ściszania i podgłaśniania na kabelku, ale to nie problem przy takich słuchawkach

Swoją drogą (nie wiem czemu zawsze to pisze, ale okej) jeżeli chodzi o kawałek to już skończony tylko drobne poprawki zostały czyli tam ściszyć, tam podgłośnić ;p

Wersja bez intra sam 1 wers z 1 całym dropem

http://www76.zippyshare.com/v/30737906/file.html

Offline

 

#6 2014-07-02 11:51:22

 dobixo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-02
Posty: 10
Punktów :   

Re: Dannic feat. Bright Lights - Dear Life REMIX CONTEST

o już jest, zajebiste ...zagłosowałem ale trochę ciężko będzie Ci dogonić czołówkę

nie można ściągnąć??

Ostatnio edytowany przez dobixo (2014-07-02 12:31:48)

Offline

 

#7 2014-07-02 12:49:24

 Smigiel

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 104
Punktów :   
Klan: SCM

Re: Dannic feat. Bright Lights - Dear Life REMIX CONTEST

można wczoraj chciałem zarzucić linka, ale przeglądarka odmówiła mi posłuszeństwa ;p

http://www77.zippyshare.com/v/79491688/file.html

Takie małe info. Kawałek mieliśmy kończyć w 3 osoby bo miał dojść Robert Koturski (też amator), ale miał problemy ze sprzętem tzn starszą wersje programu i nie mógł niestety nic pomóc. Jako iż szykowaliśmy się na 3 osobowy skład nazwaliśmy "grupę" Unknown Players. Miłego odsłuchu, zapraszam do głosowania na

wave i podziękował


Edit:

Dobixo tylko wczoraj skoczyłem o ponad 200 pozycji, ale zauważyłem, że przelicznik "vote" jest zakłamany, no ale co mnie tam do tego i tak czołówki nie dogonie, ale mam nadzieje, że poszerzy grono słuchaczy

Offline

 
  • Index
  •  » Offtopic
  •  » Dannic feat. Bright Lights - Dear Life REMIX CONTEST

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.lihm.pun.pl www.mibmwnt.pun.pl www.madrystudent.pun.pl www.wtiich.pun.pl www.nostale.pun.pl