Ghost Recon Phantoms

Nieoficjalne forum GRP

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie


#1 2014-08-28 23:04:25

bolverkpolska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 56
Punktów :   

Nowy cheat. "Auto samobójstwo"

Kopiuję link tutaj z europejskiego forum bo na polskim forum Wrumir już by to skasował.
http://grpforums.ubi.com/showthread.php … a009f854c4

I am lying on the floor in the spot of Metro where you go up from B to A upstairs, then suddenly screens hows: "Killed by gladiatorsoul (me)" with my AK 12 picture (what the hell) but on deathlist creen it appears that I felt down from the map,... anybody experiened the same thing?

Ogólnie tłumaczenie brzmi(według mojego tłumaczenia z pominięciem tego gdzie się to zdarzyło)::"leżałem na mapie Metro na górze schodów z punktu B do A, i nagle otworzył się ekran: "Killed by gladiatorsoul (ja)" z obrazkiem mojego AK 12. Ale ekran doznanych obrażeń pokazał że wypadłem poza mapę"

Zakłądam że gościu nie ruszył się z miejsca. I zachęcam do lektury wątku, po angielsku rzecz jasna w linku.

Offline

 

#2 2014-09-02 22:30:27

 Smigiel

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 104
Punktów :   
Klan: SCM

Re: Nowy cheat. "Auto samobójstwo"

ciekawe

Offline

 

#3 2014-09-02 22:37:35

 dobixo

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-02
Posty: 10
Punktów :   

Re: Nowy cheat. "Auto samobójstwo"

Kurcze, mi też wczoraj się to zdarzyło, nie wiem czy to cheat, czy bug bo też się przykleiłem do tych schodów na metro między A i B i po chwili ginę od upadku z wysokości.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klanpt.pun.pl www.souleater.pun.pl www.pokimovie.pun.pl www.polishdragon.pun.pl www.xiaolinxshowdownx.pun.pl