Ghost Recon Phantoms

Nieoficjalne forum GRP

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie


#1 2014-08-20 23:28:45

bolverkpolska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 56
Punktów :   

Jak można było wydać tak kijowy update

Badoomboom w europejskim forum przytoczył i uzupełnił nagraniem błąd ze zmienianiem broni (czyli po jednym scrollu myszy lub zmianie broni na klawiszach 1,2,3 była animacja odpalająca się w nieskończoność), to pierwszy błąd jaki zauważyłem. A drugi? Odpalając wieczorem 20 sierpnia 2014 GRP zassało mi ten wielce dobry, w dupe kopany(skrzynki) jak się okazało update. I tu drugi problem nie mogę się zalogować. Straciłem cały wieczór na odinstalowaniu i ponownej instalacji GRP. Mam też wersję na Steam(to samo konto), ze steam nawet nie chce się łączyć z grą. Update pisany na kolanie tuż przed premierą. Błąd jakiego mogliśmy się spodziewać z UBI. Publikuję tutaj bo tu nikt tego nie usunie:)

Edit: na ten czas 20 sierpnia 2014 godzina 23:31 nie da się nawet wejść na strony forum ubi. Coś czyli resart serva, a niby to z bety wyszło:)

No to zrobili updojeb

I jakim cudem że ja do gry nie mogę wejść i strona się nie ładuje, Mickh streamuje bez problemu?

http://www.twitch.tv/mickhgro

Ostatnio edytowany przez bolverkpolska (2014-08-20 23:48:09)

Offline

 

#2 2014-08-22 16:14:55

 Smigiel

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 104
Punktów :   
Klan: SCM

Re: Jak można było wydać tak kijowy update

Był kiedyś taki problem z logowaniem ( w sumie nie jeden raz) gdzie przykładowo co 2 gracz mógł się zalogować do gry, a reszta miała problemy. Co do grp nie gram już od... nie wiem od kiedy, ale wydaje pieniądze na inną gre F2P i o dziwo gram bez spiny, a władowałem ponad 300zł i nie czuję się przez to lepszy pod względem broni od innych bo tylko przyszpieszyłem sobie kupno (ta nie chciało mi się ciukać walute wolałem kupić).

Pozdrawiam z Neverwinter online

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokimovie.pun.pl www.klanpt.pun.pl www.souleater.pun.pl www.newholland.pun.pl www.xiaolinxshowdownx.pun.pl