Ghost Recon Phantoms

Nieoficjalne forum GRP

Ogłoszenie


#1 2014-07-25 16:14:54

 Smigiel

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 104
Punktów :   
Klan: SCM

Wrumir ostatnie dni na forum?

Siemka Wszystkim,

Chciałem Was poinformować, że w dniu dzisiejszym (25.07.2014) moja skarga na zachowanie oraz brak komunikacji miedzy wrumirem, a innymi forumowiczami oraz jego naganne zachowanie zostało wysłuchane przez jednego z dyrektorów Ubisoft Polska.

Kilka dni temu, a dokładnie po publikacji tego tematu na oficjalnym forum grp:
http://ghost-recon.ubi.com/ghost-recon- … c19adf6d91

Postanowiłem złożyć pisemną skarge na wrumira. Dziś dostałem odpowiedź i zostałem poproszony o dokładne opisanie jego zachowania. Więc Panowie i Panie (chyba nie mamy Pań, no ale nie wypada pisać tylko Panowie)
skończy się wrumirowanie na forum, a forum Polskie będzie funkcjonować jak każdo jende forum zagraniczne ghost recon phantoms.
Tematy będą tam gdzie mają być, chamskie zachowanie oraz zamykanie tematów z "hakerami" będą otwarte jak na innych zagranicznych forach.

Offline

 

#2 2014-07-25 21:45:27

bolverkpolska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 56
Punktów :   

Re: Wrumir ostatnie dni na forum?

Niestety Smigielu ale twój link wskazuje na stronę forum jedynie. Ale tak to z tym forum jest od bardzo dawna, że gdy się nawet na forum GRP podzielisz linkiem do innego tematu wskazuje on wtedy na stronę forum. Jakaś dziwna polityka UBI?

Offline

 

#3 2014-07-26 12:23:12

 Smigiel

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 104
Punktów :   
Klan: SCM

Re: Wrumir ostatnie dni na forum?

Tak link jest do wypowiedzi, która przelała czare goryczy. CM nie ma prawa obwiniać forumowiczów i wmawiać im, że zachowanie innych graczy przyczynia się do tego, że nie mają oni czasu poprawić błędów. Paranoja dzieje się w singapurze, że błędy nie naprawione od 2 lat chcieli naprawić w kilka dni, ale nie mogli bo zostali wydymani.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.yamahayzserver.pun.pl www.bleachfani.pun.pl www.cosan.pun.pl www.pokemon-unova.pun.pl www.gamedb.pun.pl