Ghost Recon Phantoms

Nieoficjalne forum GRP

Ogłoszenie


#1 2014-06-16 15:25:10

 Smigiel

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 104
Punktów :   
Klan: SCM

Nowa aktualka i nowe zmiany

Siemka Wszystkim,

Jak wiemy grp miało nową aktualke i dużo rzeczy się zmieniło. Moją uwage przyciągneły informacje o zmianach mnożnika strzałów w głowę z 1.7 na 1.5 i zmiany w ustawieniach graficznych. Co do mnożnika miały one obejmować smg, ale ja odczułem spadek DMG na snajperkach. Dodatkowa opcja graficzna nie jest dostępna w ustawieniach graficznych w grze, ale w pliku pojawiłą się nowa pozycja. W GraphicSettings.ini doszła nam opcja  SSAO. Tutaj można rozpisać się ogólnie na temat nowej aktualki, a ja zaczne od tego co to SSAO i pokaże wam różnice między SSAO i HDAO

Na dobrą sprawę chodzi o cieniowanie obiektów - bardzo trudno jest zrobić tak, żeby obiekt sam na siebie rzucał cień, a screen space ambient occlusion właśnie to umożliwia.

Zapodaje zdjęcie z różnicami między SSAO i HDAO

http://i.stack.imgur.com/UxN8Z.jpg

Offline

 

#2 2014-06-17 21:53:09

bolverkpolska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 56
Punktów :   

Re: Nowa aktualka i nowe zmiany

Ciekawa opcja kolejna do kolekcji wyłączonych, tylko czemu Smigolu( ) dajesz SS z BF3 a nie z GRP?

Offline

 

#3 2014-06-18 11:59:37

 Smigiel

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 104
Punktów :   
Klan: SCM

Re: Nowa aktualka i nowe zmiany

SS nie jest moje. Znalazłem je na necie ;p

Co do samej opcji to nie wiem czy jest warta wyłączenia bo przecież grp ciągnie z procka, a tą opcja jest dla karty graficznej no chyba, że mają takich magików, że udało im się spierdolić takie coś.


p.s. Lepiej Smigolu niż smuugolu (czy jakoś tak)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokimovie.pun.pl www.souleater.pun.pl www.newholland.pun.pl www.klanpt.pun.pl www.polishdragon.pun.pl