Ghost Recon Phantoms

Nieoficjalne forum GRP

Ogłoszenie


#1 2014-06-11 23:13:38

bolverkpolska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 56
Punktów :   

Kto to pisał?

http://grpforums.ubi.com/showthread.php … post315257

Witam panowie i panie,witam tych zadowolonych gry i tym mniej szczesliwych,postanowilem poswiecic swoj cenny czas i napsiac pare slow na temat problemu ktory ostatnio a nawet śmiem twierdzic ze dziala od poczatku istnienia gier interetowych...nie wiem jak wy ale mam wrazenie ze ludzie poslugujacy sie tak zwanymi "hacami" stali sie juz codziennoscia,nagminnie wystepuja w kazdej grze od wielu lat i z tego kazdy zdaje sobie sprawe bo jest to normalne tak jak pjani kierowcy..zastanawia mnie tylko jedno..gdzies nagle powstaje jakis "swiat"(gra),grupa inteligentnych ludzi pracuje nad tym latami by wszytsko dzialalo jak nalezy,by swiat mial super krajobrazy i powalal jakoscia grania..i nagle ni z tego ni z owego pojawia sie inna grupa ludzi widocznie bardziej inteligentnych od samych tworcow ktora robi w grze to na co ma ochote..nie zwazajac na innych czlonkow tego "swiata"(gry).Wiec powstaje pytanie kim sa te osoby i jaki maja cel,wiekszosc z nich przynajmniej na poczatku dziala w celach zarobkowych,skoro udalo sie im zlamac pewnien"kod gry" by zdobyc w niej to co chca w jak najkrotszym czasie to znaczy ze albo sa ludzmi bioracymi udzial przy realizacji gry,lub znaja kogos z tej grupy,i robia to by poprostu dorobic..czemu tak to widze..?po pierwsze by stworzyc takie"hacki" trzeba miec odpowiednia wiedze i dostep do pewnych materialow,ci co sa w temacie wiedza o co chodzi,po drugie trzeba zainwestowac swoj czas i pieniadze..zwykly gracz tego nie zrobi..moze co najwyzej po jakms czasie uzyc sobie jakiegos"hacka"by sie dowartosciowac,wiekszosc z tych ktorzy sa w rangingach na pozycji od 1 do 100 sa to ludzie uzywajacy wszelkich ulatwien jakei sa mozliwe,oczywiscie chodzi tu o te nielegalne,rynek traci przez to miliony a dokladnie tworcy gry ..w zwiazku z tym gra z czasem umiera a na jej miejsce pojawia sie nastepny "siet".Jestem w stanie przeznaczyc miesiecznie na jakakolwiek gre okolo 200 zl by cieszyc sie jej legalnym ulatwieniami,ale zdaje sobie sprawe ze to nei ma sensu bo to za co ja place inni maja za darmo a nawet o wiele wiecej..tak naprawde place nie tworca gier a tym ktorzy sobie z nich kpia"cheaterzy".Wyobrazcie sobie ze idziesz do sklepu ,kupujesz chlep,placisz ze niego,wracasz do domu i widzisz ze chlep jest obgryziony,wracasz do sklepu ale niestety "sprzedawca"twierdzi ze pieniedzy ci nie zwroci,oczywiscie mozesz kupic drugi chlep z innej firmy ale okazuje sie ze i ten jest nadgryziony przez kogos i tak jest z dziesiecioma kolejnymi..dokaldnei tak samo jest w grami w dzisiejszych czasach..mam takie pytanie do adminow,kto jest odpowiedzialny za sekcje bezpieczenstwa gry?bo skoro ci ludzie nei spelniaja swoich obowiazkow to chyba"producent" powinien o tym wiedziec..prosilbym wiec o kontakt z waszym przelozonym bo wydaje mi sie ze ta gra miala zarabiac a nie miala byc stworzona w celu odplywu finansow z firmy..skor nei mam racji prosze o zrobienei ankiety..typu..ile jestes w stanie zaplacic miesiecznie za dodatki w grze jesli "cheaterzy"znikna w 100%..

To że mam bana nie oznacza że nie mogę przeglądać forum. Ale do rzeczy, pierwsze co zobaczyłem gdy obejrzałem post to ściana liter i samych małych, zero przecinków i dużych liter(nie wspominając już o literach z lewego ALT). Wiem że ubi nie ma poprawiania składni w zakładaniu nowych postów tak jak to jest w innych cywilizowanych forach(nawet tu). Pora aby CMemi czy tam GMemi to zmienili bo się szerzy taka plaga "dysleksji", a taki napisze CV i co? Lubie grac w gry i czytac ksiazki.

Co gość napisał nie chce mi się czytać z powodu nieczytelności. Oszczędzę swój wzrok. Każdemu zdarzy się popełnić literówkę w poście, ale to jest ewidentna pała z polaka.

Ostatnio edytowany przez bolverkpolska (2014-06-11 23:19:49)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-unova.pun.pl www.bleachfani.pun.pl www.xbox360x.pun.pl www.gamedb.pun.pl www.yamahayzserver.pun.pl