Ghost Recon Phantoms

Nieoficjalne forum GRP

Ogłoszenie


#1 2014-06-07 22:49:31

bolverkpolska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 56
Punktów :   

Być może nowa opcja optymalizacji gry, czyli dźwięki i muzyka.

To jest post z forum ubi GRP, użytkownik LGN44:

To co Ci mogę polecić to ewentualnie zajrzeć do folderu: "C:\Ubisoft\Ghost Recon Online\PDC-Live\Sound_Bin_PC\English" Znajdują się tam dźwięki gry, które dość mocno spowalniają gre ponieważ stanowią dodatkowe obciążenie. Nie usunąłem oczywiście wszystkiego, ale pozbyłem się plików z nazwami map, które jak można się domyślić zawierają dźwięki tła z map czyli jakieś alarmy czy tego typu rzeczy, które w niczym nie pomagają, a znacznie spowalniają. Wadą takiego rozwiązania jest to, że każda aktualizacja gry wywołuje błąd aktualizatora przez co aktualizacja trwa dłużej, a brakujące pliki są uzupełniane, dlatego ja osobiście na tą okazję stworzyłem folder, w którym mam kopie tych plików i po każdej aktualizacji zamieniam tymi kopiami pliki zainstalowane przez aktualizator, a następnie póki są jeszcze zaznaczone usuwam. Zmieniłem także nazwę folderu "C:\Ubisoft\Ghost Recon Online\PDC-Live\Sound_Bin_PC\Video" na "C:\Ubisoft\Ghost Recon Online\PDC-Live\Sound_Bin_PC\English\videos" dzięki czemu gra uruchamia się szybciej bo nie odtwarza intra i to w zasadzie moje główne kroki optymalizacji.

Tego postu na forum być może już nie ma, ale opcja warta przetestowania. Co do ostatniego zdania nie wiem czy powinno się to robić. Ale taka zmiana w plikach dźwięków + zmiany graficzne w plikach .ini mogą dać konkretny efekt. Przetestuję zdam raport.

Offline

 

#2 2014-06-08 13:24:24

 Smigiel

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 104
Punktów :   
Klan: SCM

Re: Być może nowa opcja optymalizacji gry, czyli dźwięki i muzyka.

testowałem część z tego co podałeś czyli:

usunąłem pliki video z intra i ręcznie bawiłem się w ustawieniach graficznych no i jestem zadowolony, a dodam jeszcze, że mimo aktualizacji zmian, które wprowadziłem raz nie muszę poprawiać są na stałe

Offline

 

#3 2014-06-10 23:11:00

bolverkpolska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 56
Punktów :   

Re: Być może nowa opcja optymalizacji gry, czyli dźwięki i muzyka.

A dało to jakiś konkretny efekt w wydajności gry? Bo ja pisząc "przetestuję zdam raport" miałem na myśli gdy zagram w GRP co jeszcze nie nastąpiło:)

PS niech ktoś napisze w byle co w Dyskusji Ogólnej/ Kupony bo zbliża się community hangout a ja nie mogę pisać pod swoimi postami:)

Ostatnio edytowany przez bolverkpolska (2014-06-10 23:23:35)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pokemon-unova.pun.pl www.xbox360x.pun.pl www.bleachfani.pun.pl www.gamedb.pun.pl www.cosan.pun.pl