Ghost Recon Phantoms

Nieoficjalne forum GRP

Ogłoszenie


#1 2014-06-02 15:18:00

 Smigiel

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 104
Punktów :   
Klan: SCM

Przywitaj się

Siemka Wszystkim,

ten teamt został przeznaczony do prostego "Cześć" (pomysł Xsiendza).

Żeby nie było pusto to ja zaczne


Mam na imię Daniel, wiosen 26, mieszkam na chwilę obecną w Łobzie około 100km od Szczecina, a 25 od Drawska (może ktoś skojaży z poligonem Drawskim). Jestem osobą otwartą i lubie się śmiać więc raczej nie stwarzam problemów (chyba, że ktoś mnie nieźle wkurwi). Moje zainteresowania: Sporty extremalne, gry, muzyka, informatyka (ta gimbazalna ;p )

W grze znajdziecie mnie pod nickiem Smigiel (Śmigieł żeby nie było)

Pozdrawiam Wszystkich i zachęcam do przywitania się

Offline

 

#2 2014-06-03 06:49:03

Viruss87

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 18
Punktów :   

Re: Przywitaj się

Krzysiek, mam 27 lat (od maja 2014:P ), jestem z Podkarpacia, zainteresowania w czasie wolnym to (jak widać) gry, muzyka (w stronę metalu), zainteresowania w pracy to programowanie (Java, czasem PHP)





Edit by Śmigieł: No to oficjalnie po przywitaniu Witam na Forum GRP tym bez cenzury


mój sposób na darmowe GC: darmowe-gc-ghost-recon.esy.es

Offline

 

#3 2014-06-03 11:15:56

[eNE]xsiondz1

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-02
Posty: 3
Punktów :   

Re: Przywitaj się

Witam
Skoro zgłosiłem zapotrzebowanie na taki dział to oczywiście też się witam.
xsiondz vel Wojtek i pozdrawiam z Piernikowa, Rydzykowa tzn z Torunia.
Klan [eNE] Death Enemy wcześniej (a może powinienem powiedzieć nadal bo współpracujemy) [BFA] (Brakes Are For Pussiess). W GRO a później GRP od prawie dwóch lat.

Do zarejestrowania się na tym forum skłoniły mnie 3 sprawy
1) znalazłem skuteczne rozwiązanie problemu sprzętowego
2) chora cenzura na oficjalnym forum i w grze (pomijając sławetna "dupę" wyiksowana jest część naszego adresu TS bo ma cyfrę "69" - WoW!)
3) nie czituje, nie używam exploitów a w klanie szanujemy ludzi którzy graja FAIR

Narazie tyle
POZDRAWIAM


Edit by Śmigieł: No to oficjalnie po przywitaniu Witam na Forum GRP tym bez cenzury swoją drogą ta nie cenzurowana nazwa kalnu fajnie brzmi ;p

Offline

 

#4 2014-06-03 21:10:40

bolverkpolska

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 56
Punktów :   

Re: Przywitaj się

Witam, tutaj Tomek 31 lat. Nowe Miasto Lubawskie(baardzo małe miasto:) ) pogranicze warmińsko-mazurskiego i kujawsko-pomorskiego. Niespełniony programista PHP który musi wrócić bo nie miał z tą technologią długo do czynienia. A na codzień prywatny przedsiębiorca:)

Edit by Śmigieł: No to oficjalnie po przywitaniu Witam na Forum GRP tym bez cenzury

Ostatnio edytowany przez bolverkpolska (2014-06-03 23:22:38)

Offline

 

#5 2014-06-04 08:06:16

maksymiliaaan

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-06-02
Posty: 4
Punktów :   
Klan: eNE

Re: Przywitaj się

Hej, mam 26 lat imię tak jak w nicku jestem z Gorzowa Wlkp. gram już trochę czasu w tą grę.. ponad 800 godzin. Pierwszym i jedynym klanem w GRO/GRP było BFA teraz po zmianie nazwy eNE! Na co dzień inż. technolog u prywaciarza 



Edit by Śmigieł: No to oficjalnie po przywitaniu Witam na Forum GRP tym bez cenzury Swoją drogą cieszy mnie, że klanowicze podpowiadają klanowiczą o tym forum

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gsmdevils.pun.pl www.nilfn.pun.pl www.isepk.pun.pl www.rebeldee.pun.pl www.bleachmmorpg.pun.pl