Ghost Recon Phantoms

Nieoficjalne forum GRP

Ogłoszenie


#1 2014-05-20 14:52:00

 Smigiel

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 104
Punktów :   
Klan: SCM

Bugowisko czyli mapa NUKE

Siemka co prawda nie sa to cheaterzy, ale wykorzystywanie bugu i samo wejscie jest nie na miejscu. Dzis wyslalam ticket do supportu i bede informowac na bierzaco co i jak

https://www.youtube.com/watch?v=xli_3QfDbZg


[GM]Qumi5/21/2014 11:50:00 AM
Dziękujemy za kontakt z zespołem Ghost Recon Phantoms!

Jeśli zauważysz jeszcze jakieś błędy, nieprawidłowości lub podejrzane zachowanie innych graczy – daj nam znać!

Jesteśmy świadomi istnienia tego błędu. Zostanie on naprawiony w przyszłych aktualizacjach.

Co do graczy, rzecz dzieje się podczas meczu klanowego, który najwyraźniej został stworzony tylko w celu przetestowania błędu. Gracze nie wykorzystują go w standardowym meczu.

Dziękujemy za pomoc i życzymy ekscytujących meczy w GRP,
Zespół Mistrzów Gry Ghost Recon Phantoms.

Offline

 

#2 2014-05-20 16:10:10

Viruss87

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 18
Punktów :   

Re: Bugowisko czyli mapa NUKE

wieelka mam nadzieje, ze to wreszcie poprawia bo wypada biegac i szukac gosci po dachach heh przyznam sie szczerze, ze nie widzialem tego nigdy i nie wiedzialem o czym wszyscy tak mowia
ale takie wypierdzielanie przez blad na dach to sa ludzie o intelekcie 12-latka, kogo innego by to cieszylo?


mój sposób na darmowe GC: darmowe-gc-ghost-recon.esy.es

Offline

 

#3 2014-05-21 12:20:17

FINIO

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-17
Posty: 26
Punktów :   

Re: Bugowisko czyli mapa NUKE

Jest to mecz prywatny; klanowy. I wszyscy tam się bawią. Nikt nikogo nie oszukuje a jedynie robią zawody kto wskoczy na dach pierwszy dostaje skrzynkę :-)

Offline

 

#4 2014-05-21 16:14:15

SeniorElCid

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 3
Punktów :   

Re: Bugowisko czyli mapa NUKE

FINIO napisał:

Jest to mecz prywatny; klanowy. I wszyscy tam się bawią. Nikt nikogo nie oszukuje a jedynie robią zawody kto wskoczy na dach pierwszy dostaje skrzynkę :-)

Skrzynkę piwa

Offline

 

#5 2014-05-22 11:24:16

 Smigiel

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 104
Punktów :   
Klan: SCM

Re: Bugowisko czyli mapa NUKE

chodzi o udostepnienie tego dla szerszego grona. Filmik podesłałem kilku osobą, które nie wiedziały wcześniej jak tam wejść (nie wiedziałem, że nie wiedzieli) i teraz już więcej osób wie jak tam wejść i do teraz omijam te mape żeby się nie zdziwić

Dałem edita na początku wątku

Offline

 

#6 2014-05-22 12:57:50

LittleHiob

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-17
Posty: 11
Punktów :   

Re: Bugowisko czyli mapa NUKE

HHehe jak w Stalkerze

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.xiaolinxshowdownx.pun.pl www.newholland.pun.pl www.souleater.pun.pl www.klanpt.pun.pl www.pokimovie.pun.pl