Ghost Recon Phantoms

Nieoficjalne forum GRP

Ogłoszenie


#1 2014-05-16 22:58:02

MalcolmX

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 4
Punktów :   

Wrumir

TEn pseudoadmin  zablokował mi konto na forum oficjalnym

Malcolm X

Offline

 

#2 2014-05-16 23:02:33

Vond

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 35
Punktów :   
Klan: test

Re: Wrumir

Ja dostałem tylko jakieś ostrzeżenie, jak chcę sprawdzić za jaki post to oczywiście kieruje mnie do usuniętego tematu...

Jak wchodzę na stronę Twojego profilu to masz pod nickiem Banned. Zapewne zostaje ticket. Ja tickety piszę po angielsku, tak żeby nie trafić na polski support

Offline

 

#3 2014-05-17 00:35:30

detox

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 13
Punktów :   

Re: Wrumir

Dear Detox,

You have received an infraction at Ubisoft GRO Forums.

Reason: Inappropriate Language
-------
Używanie wulgaryzmów pomimo upomnień ze strony obsługi forum
-------

This infraction is worth 1 point(s) and may result in restricted access until it expires. Serious infractions will never expire.

Original Post:
http://grpforums.ubi.com/showthread.php?p=285236

@[DC_]Vond, mnie wrumir zbanował za post o "wyrównywaniu szans" z tematu który kiedyś założyłeś. Nie zauważył chłopak ironii, bo pisałem o tym na forum ogólnym, a nie na priv do ciebie. Oskarżył mnie o poszukiwanie exploitów na forum, potem skasował moje posty za które dał mi bana. Chyba poczuł się bidak urażony
A sorry, najpierw dał mi ostrzeżenie i dopiero jak je wyśmiałem to mnie zbanował - ale widać nie miał na tyle odwagi i zbanował tylko czasowo.
BTW: Vond, dostałeś jakieś PW odemnie? Bo jak nie to ktoś czyta nasze privy. A to już nie ładnie by było...

Ps: Zauważyliście, że jakiś nadgorliwy CC moderuje tak brudne i złe słowo jak DUPA?
Test Dupy! I dupa oraz dupa a dupa a jakże dupa!

edit:
0 Friends
[CC] Thezuriel has not made any friends yet.
Nie dziwie się

Mi za to dał bana

obczajcie to (z profilu Malcolma na forum GRO):
The last 7 visitor(s) to this page were:
detox,  powidelko,  Respector,  Ricko Montana, [CM] Wrumir,  [DC_]Vond, [UBI]GhostHaunter[GM]

Czyżby wrumir radził się GM co ma zrobić?

Ostatnio edytowany przez detox (2014-05-17 00:42:19)

Offline

 

#4 2014-05-17 08:18:00

Vond

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 35
Punktów :   
Klan: test

Re: Wrumir

Ja dostałem taki 1 Infraction Point za reklamę, ale to mój pierwszy raz, żadnego Bana nie dostałem.

Offline

 

#5 2014-05-17 13:21:30

 Smigiel

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 104
Punktów :   
Klan: SCM

Re: Wrumir

to ja chyba bylem lepszy za ankiete dotyczaca zmiany moderatora forum dostalem bana na tydzien xd oczywiscie mowa o wrumirze

a samych warnow dostalem mase (ciety jezyk mam) tyle ze one sie resetuja

Offline

 

#6 2014-05-17 13:30:07

FINIO

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-17
Posty: 26
Punktów :   

Re: Wrumir

Powiem tak praca jak każda. Wykonuje się polecenia od górne a nie narzuca się własne :-)  On tak naprawdę nic nie może i musi się stosować do regulaminu, w przeciwnym wypadku go zdejmą i wezmą kogoś innego ;]

Offline

 

#7 2014-05-17 13:48:24

 Smigiel

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 104
Punktów :   
Klan: SCM

Re: Wrumir

Finio rzecz w tym, że on nie rozumie swojej pracy. Forum to forum co prawda uzytkownicy musza sie dostosowac do regulaminu, ale on tez ma jakis "odgorny" regulamin, a po wejsciu na steama forum bylo zasyfione, czesc informacji ktore powinien przekazac wyzej wgl nie trafiaja tam gdzie trzeba, znany bug z teleportem nie powinien miec racji bytu w grze, ale skoro jest to trzeba go naprawic, ale ile mozna czekac. Wrumir ostatnimi czasy zachowuje sie jak Diwa (nie wiem czy dobrze napisalem, ale zalapiecie o co chodzi) co nie powinno miec miejsca on jest od pomocy, a nie tylko od moderacji, zamykania watkow i moderowania tego co niewygodne

Offline

 

#8 2014-05-17 15:38:07

FINIO

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-17
Posty: 26
Punktów :   

Re: Wrumir

Smigiel napisał:

Finio rzecz w tym, że on nie rozumie swojej pracy. Forum to forum co prawda uzytkownicy musza sie dostosowac do regulaminu, ale on tez ma jakis "odgorny" regulamin, a po wejsciu na steama forum bylo zasyfione, czesc informacji ktore powinien przekazac wyzej wgl nie trafiaja tam gdzie trzeba, znany bug z teleportem nie powinien miec racji bytu w grze, ale skoro jest to trzeba go naprawic, ale ile mozna czekac. Wrumir ostatnimi czasy zachowuje sie jak Diwa (nie wiem czy dobrze napisalem, ale zalapiecie o co chodzi) co nie powinno miec miejsca on jest od pomocy, a nie tylko od moderacji, zamykania watkow i moderowania tego co niewygodne

Zgadzam się z tobą; próba zamykania ust graczom przynosi odwrotny skutego do zamierzonego. Nie wiem skąd UBI bierze te metody (może rząd im podsyła pomysły); pamiętać jednak należy że oni liczą się z tłumem nie z pojedyncza osobą. I myślę że odpowiedni nokaut na facebook by ich zmobilizował.

Offline

 

#9 2014-05-18 13:34:34

SeniorElCid

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 3
Punktów :   

Re: Wrumir

Jak już pisałem na forum GRP dla mnie kasowanie wszystkiego na forum ma jeden cel usunięcie wszystkich informacji jak banalne jest rozwiązanie tego błędu oraz gdzie tak naprawdę ma graczy Ubisoft.

Co do samego Wrumira to również powtórzę:

Dzieciak który dostał za dużo władzy i nie ma bladego pojęcia jak powinna wyglądać jego rola.

Offline

 

#10 2014-05-18 21:23:29

detox

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 13
Punktów :   

Re: Wrumir

Chyba się wystraszył albo konsultuje co ma nam odpisać z UBI bo jakoś dziwnie milczący jest w wątku o nim na forum GRO

Offline

 

#11 2014-05-18 22:51:10

 Smigiel

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 104
Punktów :   
Klan: SCM

Re: Wrumir

a ktory to wątek? możesz dać linka?

Offline

 

#12 2014-05-19 14:11:09

FINIO

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-17
Posty: 26
Punktów :   

Re: Wrumir

Offline

 

#13 2014-05-20 09:00:54

detox

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 13
Punktów :   

Re: Wrumir

Wrumir jest śmieszny. Mnie zbanował za słowo "dupa" a gości o nicku "ComeToDie" za nazywanie innych userów forum idiotami już nie
I tak kroczek po kroczku się okazuje, że wrumir nie banuje tych co go po jajkach liża.

Offline

 

#14 2014-05-20 12:59:19

Vond

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-16
Posty: 35
Punktów :   
Klan: test

Re: Wrumir

detox napisał:

Wrumir jest śmieszny. Mnie zbanował za słowo "dupa" a gości o nicku "ComeToDie" za nazywanie innych userów forum idiotami już nie
I tak kroczek po kroczku się okazuje, że wrumir nie banuje tych co go po jajkach liża.

Dokładnie. Ja nawet raport wysłałem, z informacją:

Za słowo na 4 litery, które nie są kierowane do niczyjej osoby lecą bany, ciekawe co zrobisz w tym wypadku, gdy ktoś kogoś wyzywa od idiotów.

Offline

 

#15 2014-05-20 13:07:32

FINIO

Administrator

Zarejestrowany: 2014-05-17
Posty: 26
Punktów :   

Re: Wrumir

Serio za słowo dupa dostałeś bana?... niemożliwe....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.newholland.pun.pl www.pokimovie.pun.pl www.polishdragon.pun.pl www.xiaolinxshowdownx.pun.pl www.klanpt.pun.pl